درباره هتل آزادی تهران
نمایش ادامه متن

هتل پارسیان آزادی در منطقه خوش آب و هوای اوین در شمال تهران قرار گرفته و با ۲۷ طبقه، بهترین ویو را به کوهستان البرز و شهر تهران دارد.
برای شرکت کنندگان در نمایشگاه بین المللی، هتل آزادی بهترین انتخاب است؛ چرا که با موقعیت ویژه آن در بزرگراه شهید چمران و تقاطع یادگار امام، این هتل کمترین فاصله را تا نمایشگاه بین المللی، مرکز اجتماعات سالن صدا و سیما، سالن اجلاس سران اسلامی و مجموعه ورزشی انقلاب دارد.
با وجود بزرگراه های چمران و یادگار امام، امکان دسترسی به همه نقاط شمال تهران از این هتل میسر می شود.
همچنین این هتل در محدوده طرح ترافیک و طرح زوج و فرد قرار ندارد و بنابراین می توانید با ماشین شخصی خود به راحتی از آن به نقاط مختلف شهر رفت و آمد کنید! برای رسیدن به هتل آزادی از اتوبان چمران شمال و جنوب، مسیرهای زیر را طی کنید: اتوبان چمران شمال، ورودی یادگار امام شرق، اولین بریدگی به سمت اوین درکه (به سمت راست) ، انتهای خیابان شهید اعرابی، دوربرگردان زیر پل یادگار امام جنوب، قبل از ورود به پل یادگار امام، اولین بریدگی سمت راست، هتل پارسیان آزادی اتوبان چمران به سمت جنوب، بعد از نمایشگاه بین المللی، اولین بریدگی به سمت راست (یادگار امام)، اولین بریدگی اوین درکه، انتهای خیابان شهید اعرابی، دوربرگردان زیر پل یادگار امام جنوب، قبل از ورود به پل یادگار امام، اولین بریدگی سمت راست، هتل پارسیان آزادی.

اتاق ها

اتاق یک تخته

Single

قیمت با تخفیف شبی

۷۳۵,۰۰۰ تومان

قیمت اتحادیه شبی

۸۱۵,۰۰۰ تومان

سایز اتاق ۲۷ متر مربع

سایز تختخواب ۹۰ سانتی متر

٪۱۰تخفیف اعمال شده در قیمت
صبحانه

این واحد قابلیت افزایش نفر اضافه را ندارد

رزرو اتاق

اتاق دو تخته

Double

قیمت با تخفیف شبی

۷۵۰,۰۰۰ تومان

قیمت اتحادیه شبی

۸۱۵,۰۰۰ تومان

سایز اتاق ۳۸ متر مربع

سایز تختخواب ۱۸۰ سانتی متر

٪۸تخفیف اعمال شده در قیمت
صبحانه

این واحد قابلیت افزایش یک نفر اضافه را دارد

رزرو اتاق

اتاق دو تخته

Twin

قیمت هر شب

۱ تومان

سایز اتاق ۳۸ متر مربع

سایز تختخواب ۹۰ سانتی متر

صبحانه

این واحد قابلیت افزایش یک نفر اضافه را دارد

رزرو اتاق

سوئیت جونیور

Junior Suite

قیمت با تخفیف شبی

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت اتحادیه شبی

۱,۳۲۴,۰۰۰ تومان

سایز اتاق ۴۰ متر مربع

سایز تختخواب ۱۸۰ سانتی متر

٪۹تخفیف اعمال شده در قیمت
صبحانه

این واحد قابلیت افزایش نفر اضافه را ندارد

رزرو اتاق

سوئیت رویال

Royal Suite

قیمت با تخفیف شبی

۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت اتحادیه شبی

۱,۸۹۵,۰۰۰ تومان

سایز اتاق ۵۵ متر مربع

سایز تختخواب ۱۸۰ سانتی متر

٪۱۶تخفیف اعمال شده در قیمت
صبحانه

این واحد قابلیت افزایش نفر اضافه را ندارد

رزرو اتاق

سوئیت دوبلکس

Doublex Suite

قیمت با تخفیف شبی

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت اتحادیه شبی

۲,۴۳۰,۰۰۰ تومان

سایز اتاق ۶۰ متر مربع

سایز تختخواب ۱۸۰ سانتی متر

٪۱۸تخفیف اعمال شده در قیمت
صبحانه

این واحد قابلیت افزایش نفر اضافه را ندارد

رزرو اتاق

سوئیت پرزیدنتال

President Suite

قیمت با تخفیف شبی

۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت اتحادیه شبی

۵,۱۸۹,۰۰۰ تومان

سایز اتاق ۲۱۵ متر مربع

سایز تختخواب ۱۸۰ سانتی متر

٪۱۹تخفیف اعمال شده در قیمت
صبحانه

این واحد قابلیت افزایش نفر اضافه را ندارد

رزرو اتاق
درباره اتاق های هتل
نمایش ادامه متن

هتل آزادی ۴۷۵ اتاق راحت و دنج را در ۲۷ طبقه لوکس خود جای داده است.
تنوع اتاق ها و سوئیت ها به قدری زیاد است که نه تنها امکان ندارد ناراضی بمانید، از میزان امکاناتی که با هر انتخاب به شما عرضه می شود شگفت زده خواهید شد! منظره کوستان البرز لذت دوچندانی به اقامت در هتل آزادی خواهد داد.
اگر پنجره اتاقتان را باز کنید، می توانید کوهستان های البرز را ببینید که در مه فرو رفته اند.
هوای پاک و خنک اوین را استشمام کنید که همان یک نفس، انرژی لازم برای روز شما را فراهم خواهد کرد! اتاق های هتل آزادی همگی مجهز به پنجره های دو جداره هستند تا با کاهش حداکثری صدای بیرون، آرامش را در چهار دیواری اتاق شما محصور نگه دارند.
برای امنیت بیشتر، همه اتاق ها و سوئیت ها از سیستم اعلان حریق بهره مند شده اند که آژیر و چراغ چشمک زن اختصاصی در هر اتاق داشته و به کمک آنها امکان آدرس دهی نیز خواهید داشت.
همچنین سیستم اطفاء اتوماتیک حریق و آبپاشی (Sprinkler) نیز در هر اتاق موجود است. سیستم برقی یکپارچه در هر اتاق تعبیه شده تا صرفه جویی را از یاد نبریم و بتوانیم هرچقدر هم که شده مصرف انرژی را کاهش دهیم. این سیستم به کمک کارت اتاق کار می کند. علاوه بر این، همه اتاق ها سیستم تهویه پیشرفته (BMS) دارند که با وجود اتصال به سیستم مرکزی، امکان کنترل داخلی آن نیز وجود دارد.
در هر اتاقی که اقامت کنید، از دو تخت یک نفره یا یک تخت دونفره (King Size) به همراه یخچال و مینی بار، قهوه ساز، چای ساز، حمام و سرویس بهداشتی فرنگی مجهز به سشوار، آینه اصلاح و آرایش، تلفن دیواری و سوئیچ SOS، نشانگر دیجیتالی وضعیت "‌مزاحم نشوید" و بلاخره یک تلویزیون LCD ۳۲ اینچی با رابط تعاملی و کانال های ماهواره ای بهره مند خواهید شد.
به کمک این تلویزیون ها، می توانید صورت حساب و گردش کاری خود در هتل را مشاهده کنید! اتاق های هتل آزادی در انواع استاندارد یک نفره، دو نفره (توئین و دبل) و خانواده (کانکت) ارائه می شوند.
در بین سوئیت ها نیز گزینه های متنوعی چون سوئیت جونیور، رویال، دوبلکس و پرزیدنتال خواهید داشت. همچنین هتل آزادی چند اتاق خود را با امکانات ویژه به معلولین عزیز اختصاص داده است. اتاق های استاندارد دبل و توئین، با متراژ ۳۸ متر (۴ متر طول و ۹. ۵ متر عرض) برای اقامت های یک نفره یا دو نفره مناسبند.
در این اتاق ها، شما می توانید از پنل صوتی با امکان پخش موسیقی و رادیو استفاده کنید یا با سیستم انتقال پخش صورت تلویزیون در سرویس بهداشتی اتاق، در حین دوش گرفتن به اخبار هم گوش دهید! این سیستم امکان کنترل ولوم صدا هم دارد.
هتل آزادی ۲۱۵ اتاق استاندارد دبل و ۲۰۹ اتاق استاندارد توئین به شما ارائه می کند.
و اما سوئیت های هتل آزادی؛ یک بهشت دنج و راحت؛ جایی که از خانه خودتان هم در آن بیشتر استراحت خواهید کرد! برای یک خانواده کم جمعیت، سوئیت جونیور بهترین انتخاب است.
در این اتاق دو نفره، می توانید یک تخت اضافه هم برای کودکتان در خواست کنید. اتاق خواب و نشیمن جداگانه سوئیت فضای خصوصی لازم را به شما خواهد داد.
سه عدد تلفن شهری و بین المللی در این سوئیت تعبیه شده است و علاوه بر تلویزیون ۳۲ اینچ در اتاق خواب، یک تلویزیون ۴۲ اینچ با رابط تعاملی و کانال های ماهواره ای هم در نشیمنتان خواهید داشت! از این سوئیت در کل هتل ۴۰ عدد وجود دارد.
سوئیت های رویال برای اقامت یک یا دو نفره مناسبند.
در نشیمن جداگانه این سوئیتها، نیم ست مبل همراه با کاناپه تخت شو خواهید داشت و اگر بخواهید کمی از کارهای دفتری تان را نیز انجام دهید، می توانید از میز تحریر و صندلی استاندارد سوئیت همراه با طراحی های ارگونومیکشان استفاده کنید.
دو اتاق خواب مجزا در این سوئیت تعبیه شده که در هرکدام از آنها می توانید از یک مبل کوچک و کاناپه، سیستم روشنایی سر تختی، تلویزیون ۳۲ اینچ و سرویس بهداشتی مجهز به جکوزی استفاده کنید.
علاوه بر همه اینها، یک آشپزخانه کوچک و سرویس بهداشتی بدون حمام هم خواهید داشت و سه تلفن شهری و بین المللی و تلویزیون ۴۲ اینچ در دسترس شما خواهد بود.
از این سوئیت در کل هتل ۲ عدد وجود دارد.
اگر می خواهید بالاترین حد یک زندگی مرفه را تجربه کنید، باید سوئیت های دوبلکس هتل آزادی را ببینید! دوطبقه مجزا، هرکدام با دربهای وروردی اختصاصی در انتظار شماست! به همسر خود یک شب ویژه را هدیه کنید و با گرفتن یک تخت اضافه، فرزندتان را نیز در این اقامت بهشتی شریک نمایید! یک اتاق خواب بزرگ در طبقه دوم برای شما و همسرتان، همراه با یک سرویس بهداشتی در خود اتاق که وان و جکوزی هم دارد! تلویزیون ۳۲ اینچ اتاقتان را روشن کنید کنید یا به کمک سیستم انتقال پخش صوت تلویزیون، در سرویس بهداشتی به اخبار گوش دهید! نشیمن طبقه دوم با نیم ست مبل و کاناپه تخت شو، لحظه ای آسایش بیشتر را برای شما فراهم خواهد کرد و تلویزیون ۴۲ اینچ آن تفریح خانوادگی شما را میسر خواهد ساخت.
در مینی کیچن سوئیت غذا درست کنید یا از رستوران های هتل که سفارش دهید، می توانید روی میز ناهارخوری آن را میل کنید و با خانواده هم گپی بزنید! همچنین یک سرویس بهداشتی بدون حمام نیز در طبقه پایین خواهید داشت.
از این سوئیت در کل هتل ۶ عدد وجود دارد.
میهمانان عالی رتبه، هیات های سیاسی بلندپایه یا میهمانان وی آی پی، یک امکان منحصر به فرد در هتل آزادی دارند و آن انتخاب سوئیت پرزیدنتال است! در این سوئیت دو طبقه، شما می توانید علاوه بر رفع خستگی و تنش، یک فضای خصوصی جهت مذاکرات سیاسی داشته باشید و از محل مطالعه نیز برخوردار شوید.
طبقه پایین سوئیت شامل سالن نشیمن بزرگ، آشپزخانه ای با تجهیزات پیشرفته، سرویس بهداشتی و حمام، اتاقک رختکن و اتاق خواب می باشد. در مبلهای راحت نشیمنتان بنشینید و تلویزیون ببینید یا از میز تحریر و صندلی ارگونومیک آن برای مطالعه استفاده کنید. اتاق خواب طبقه پایین علاوه بر تلویزیون ویژه خود، یک سرویس بهداشتی به همراه حمام نیز دارد. در طبقه بالا، علاوه بر نشیمن، دو اتاق خواب دیگر نیز خواهید داشت که در هرکدامشان که اقامت کنید، تلویزیون شخصی خود را خواهید داشت. یک سرویس بهداشتی بزرگ با دو روشویی و یک وان بزرگ راحت نیز در این طبقه موجود است. از این سوئیت در کل هتل ۲ عدد وجود دارد. اتاق های ویژه معلولین با تخت دونفره یا یک نفره، در طبقه سوم کنار آسانسورها واقع شده تا معلولین محترم هیچ رنجی را متحمل نشوند. همچنین هیچ پله و آستانه ای در جلو یا کنار اتاق وجود ندارد. سرویس های بهداشتی اتاق ها نیز مجهز به دستگیره های کمکی هستند.
این سوئیت ها نیز چون دیگر سوئیت ها از مبل، میز و صندلی استاندارد با طراحی های ارگونومیک برخوردار بوده تلفن شهری و بین المللی و تلویزیون ۳۲ اینج با رابط تعاملی در آنها تعبیه شده است.
از این سوئیت در کل هتل هشت عدد وجود دارد.

امکانات اتاق ها
نمایش ادامه لیست
تلویزیون ال سی دی
تلویزیون معمولی
ماهواره
شبکه پخش فیلم
IPTV
تلفن داخلی
تلفن آزاد
زنگ هشدار
یخچال
مینی بار رایگان
مینی بار غیر رایگان
اینترنت WIFI
کابل LAN
مبلمان
دراور
میز تحریر
بالکن
حمام
حوله
دوش
وان
جکوزی؟
سشوار
رخت آویز
دمپایی
کمد لباس
سرویس فرنگی
سرویس ایرانی
سیستم تهویه مطبوع
آشپزخانه؟
امکان پخت و پز
ظروف پخت و پز
ظروف پذیرایی
چای ساز
صبحانه
قفل درب کلیدی
قفل درب کارتی
پاور سوییچ
اسپیلت
کولر آبی
پنکه
سرمایش مرکزی
فنکویل
شوفاژ
بخاری
درباره امکانات هتل
نمایش ادامه متن

هتل پارسیان آزادی با دستچین پرسنلی با تحصیلات دانشگاهی هتلداری با گذراندن چندین آزمون، مصاحبه تخصصی و تست های روانشناسی و هوش و دوره های آموزشی ویژه، امکانی را فراهم آورده که بهترین خدمات ممکن با نهایت دقت و احترام را به میهمانان خود ارائه کند.
هتل پارسیان آزادی، برای اولین بار در کشور، چهار طبقه را صرفا به میهمانان وی آی پی اختصاص داده است. در طبقات ۲۲ تا ۲۵، میهمانان وی آی پی می توانند از پذیرش و لابی اختصاصی و انواع خدمات وی آی پی بهره مند گردند. این میهمانان یک لانژ اختصاصی در طبقه بیست و سوم خواهند داشت.
کلوپ ورزشی آزادی با استخر، سونا، جکوزی، حوضچه آب سرد، سالن بدنسازی، میز پینگ پنگ، اسپا و ماساژ و حتی حمام سنتی، یک مجموعه ورزشی لوکس را فراهم آورده که با امکانات پیشرفته و مربیان عالی، زبانزد ورزشکاران تهران شده است.
این مجموعه، یک کافی شاپ کنار آب نیز دارد. برای رزرو سالن ها و استخر باید با شماره تلفن ۲۹۱۱۵۰۶۴ تماس بگیرید.
تایم بدنسازی خانم ها: شنبه تا پنجشنبه ۸ تا ۱۴:۳۰ تایم بدنسازی آقایان: شنبه تا پنجشنبه ۱۵ تا ۲۲ – جمعه ها ۸ تا ۲۳ اگر همایش یا سمیناری دارید، باید بدانید که هتل پارسیان آزادی می تواند یکی از بهترین گزینه های شما باشد.
۶ سالن همایش و کنفرانس با ظرفیت های مختلف و تکنولوژی کامل ساخته شده اند تا بتوانید شرایط ایده آل را در برگزاری همایش خود پیاده کنید.
سالن ۳۵۰ نفره زرین، سالن ۱۵۰ نفره نگین، ۱۴۰ نفره ارکیده، ۱۰۰ نفره زمرد، ۸۰ نفره برلیان، ۸۰ نفره الماس، و سالن وی ای پی پانیذ با ظرفیت ۹۰ نفر، همه و همه مجهز به ویدیو پروژکتورهاییی با چندین صفحه نمایش، میکروفن های متعدد و لوسترهایی پرنور و مجلل هستند.
می توانید چند میز گرد درست کنید یا صندلی ها را بصورت سینمایی بچینید و یا هرچیدمانی که دوست دارید! همچنین میهمانان شما می توانند از پارکینگ اختصاصی استفاده کنند.
این هتل، پنج طبقه را به پارکینگ رایگان اختصاص داده و امکان پارک در محوطه هتل نیز وجود دارد.
از دیگر امکانات هتل پارسیان آزادی می توان به تاکسی سرویس ۲۴ ساعته، رنت کار، آژانس هواپیمایی، کافی نت و بیزینس سنتر با امکان فتوکپی، پرینت و فکس، اتاق سیگار و قنادی اشاره کرد.
چندین مهندس سوئیسی، ایتالیایی و چینی دور هم جمع شده اند تا با سرمایه ای ۱۰۰ میلیارد تومانی هتل پارسیان آزادی یا هایت سابق را بازسازی کرده و دکوراسیون آن را تغییر دهند.
نتیجه این همکاری، برجی ۲۷ طبقه ست که مرتفع ترین سازه هتلی در کل کشور به شمار می رود. این بنا به گونه ای ساخته شده که در برابر زلزله های هشت ریشتری نیز بیشترین مقاومت را داشته باشد. این ساختمان عظیم و زیبا، ۴۷۵ اتاق و سوئیت را به همراه چندین رستوران، سالن های همایش، امکانات ورزشی و تفریحی و. در خود جای داده است. همچنین این هتل از بیشترین تعداد آسانسور در بین هتل های کشور برخوردار است. ویوی منحصر به فرد به کوهستان های البرز از ویژگی های دیگر هتل آزادی می باشد. اینترنت در لابی و تمام طبقات و اتاق ها قابل دسترسی بوده و کاملا رایگان است.

امکانات هتل
نمایش ادامه لیست
لابی؟
تلویزیون در لابی
سرویس بهداشتی در لابی
اینترنت رایگان
اینترنت لابی
اینترنت طبقات
اینترنت اتاق
آسانسور
آرایشگاه زنانه
آرایشگاه مردانه
آتلیه
نمازخانه
کتابخانه
فروشگاه
سیستم اعلام حریق
سیستم تهویه مطبوع
اتاق تلفن
صندوق امانات
خودپرداز
آژانس مسافرتی
دستگاه واکس کفش
چایخانه سنتی
فضای سبز
پارکینگ رایگان؟
پارک مسقف
پارکینگ روباز
بیزینس سنتر
کافی نت
فتوکپی
پرینتر
فکس
اتاق سیگار
روف گاردن
رنت کار
اتاق بازی
گیم نت
بازی ویدئویی
پارک کودک
خدمات هتل
نمایش ادامه لیست
صندوق امانات
خدمات باربری
اتاق چمدان
نگهداری کودک
خدمات CIP؟
رم سرویس
خدمات خانه داری
امکانات معلولین
روزنامه
صرافی
ترانسفر رفت
ترانسفر برگشت
بیزینس سنتر
فتوکپی
پرینتر
فکس
اتاق سیگار
خدمات پزشکی
تاکسی سرویس
شارژ وسایل
گشت درون شهری
خدمات تور
خدمات تهیه بلیط
خشکشویی
لاندری؟
پذیرش ۲۴ ساعته
رنت کار
پرداخت ویزا
خدمات بیدار باش
سرویس حرم
درباره رستوران ها
نمایش ادامه متن

هتل آزادی تهران، مجموعه ای از رستوران های گوناگون را بر شما عرضه می کند تا نه تنها غذای مورد علاقه تان را بیابید، بلکه برای همیشه خاطره طعم دل انگیز آن در رستوران های هتل آزادی در یادتان ماندگار شود! اگر یک ایرانی اصیل هستید و جز به کباب و آبگوشت راضی نمی شوید، رستوران پارسه بصورت شبانه روزی حاضر است تا طعم غذای مورد علاقه تان را به شما بچشاند.
این رستوران ۱۱۰ نفره، در کنار لابی هتل یک کافی شاپ هم دارد که انواع نوشیدنی ها و دسرها را به شما عرضه خواهد کرد.
ضمنا بوفه صبحانه پارسه نیز در تمام روزهای هفته، هر نوع خوردنی که در دنیا برای صبحانه قابل سرو باشد، در اختیار شما قرار خواهد داد! برای شمایی که زندگی تان بدون تنوع معنایی ندارد، رستوران ارکیده یک منوی باورنکردنی از انواع غذاهای ایرانی، اروپایی و حتی چینی در اختیارتان قرار خواهد داد! ویوی بی نظیر این رستوران از طبقه ۲۶ ام، لذت تجربه غذاهای عجیب و تازه را دو چندان خواهد کرد! این رستوران ۱۴۰ نفره، انواع چای، قهوه و آبمیوه هم ارائه می کند و یک بوفه ناهار ویژه نیز برای جمعه ها دارد.
رستوران ایتالیایی بیچه در کنار لابی، منتظر شما عاشقان پیتزا و پاستاست! اشتباه نکنید، ییچه فقط یک پیتزافروشی دیگر نیست، بلکه کادر آن واقعا ایتالیایی هستند! با آشپزان حاذق این رستوران، می توانید مطمئن باشید که همان پیتزایی را می خورید که در رم سرو می شود! هوای خنک تابستانی را باید در رستوران فضای باز سرو تجربه کرد.
کنار فواره بنشینید و در حالی که قطرات خنک آب با بازیگوشی بر صورت شما می نشینند، طعم کباب های گوناگون و پیش غذاهای رنگارنگ سرو را بچشید! اگر یک قرار دوستانه دارید یا در انتظار همکاری برای یک میتینک گاری هستید، لابی لانژ نیلو را از یاد نبرید! این کافی شاپ کوچک با ظرفیت ۴۵ نفر، در پشت آبنمای لابی، فضایی خصوصی و بی سر و صدا برای قرار های شما فراهم می کند.
اما اگر قهوه دوست هستید، لاته های کافی هاوس آسمان را حتما تجربه کنید! برای اجتماعات دوستانه شما، این کافه محیطی مناسب و دوست داشتنی فراهم می آورد.
سالن صبحانه خوری یاسمن نیز با انواع غذاهای گرم و سرد، در طبقه دوم صبح ها پذیرای میهمانان گرامیست.

رستوران ها

رستوران فضای باز سروSarv Restaurant

ظرفیت رستوران :۱۰۰ نفر
نوع سرو :بوفه , انتخابی
نوع غذا :ایرانی , فرنگی , فست فود

رستوران ایتالیایی بیجهItalian Restaurant

ظرفیت رستوران :۱۴۰ نفر
نوع سرو :بوفه
نوع غذا :فست فود

رستوران بین المللی ارکیدهOrkideh Restaurant

ظرفیت رستوران :۱۵۰ نفر
نوع سرو :بوفه , انتخابی
نوع غذا :ایرانی , فرنگی , فست فود

رستوران پارسهParseh Restaurant

ظرفیت رستوران :۸۰ نفر
نوع سرو :بوفه , انتخابی
نوع غذا :ایرانی , فرنگی

کافی شاپ لابی لانژCoffeeShop

ظرفیت رستوران :۵۰ نفر
نوع سرو :---
نوع غذا :---
ورزش و سرگرمی
سالن بیلیارد
سالن ماساژ
اتاق ماساژ
صندلی ماساژ
استخر روباز
استخر سرپوش؟
استخر ویژه آقایان
استخر ویژه بانوان
سونا خشک
سونا بخار
جکوزی
زمین ورزشی
سالن ورزشی؟
سالن همایش ها

سالن همایش آسمانموقعیت : طبقه ۱+ هتل

ظرفیت : ۸۰ نفر
ویدیو پروژکتور
صوت و تصویر
برک
نور پردازی

سالن چند منظوره زرینموقعیت : طبقه ۱+ هتل

ظرفیت : ۳۵۰ نفر
ویدیو پروژکتور
صوت و تصویر
برک
نور پردازی
نکات مثبت

چشم انداز زیبای هتل

هتل پارسیان ازادی چشم انداز بی نظیری از شهر تهران و کوهستان البرز دارد .

قرارگیری هتل خارج از محدوده ترافیکی

هتل ازادی خارج از محدوده طرح ترافیک قرار دارد و از نظر تردد با خودروی شخصی محدودیتی وجود ندارد .

پارکینگ اختصاصی هتل

هتل ازادی دارای ۵ طبقه پارکینگ طبقاتی می باشد و مشکلی از نظر پارک خودرو وجود ندارد .

شیک و مجلل بودن واحدهای اقامتی

هتل آزادی یکی از هتل های شیک و مجلل شهر تهران می باشد که اتاق ها و سوئیت ها دکوراسیون بسیار زیبایی دارد .
نکات منفی
دیدگاه کاربران
۳۷٪ تخفیف

هتل آزادی

تهران، بزرگراه چمران، تقاطع یادگار امام

۷,۱

امتیاز کاربران از خدمات هتل

بر اساس ۰ رای دهنده

7.1 1
امکانات هتل ۷۱٪
قیمت ۷۱٪
موقعیت مکانی ۷۱٪
کیفیت اتاق ها ۷۱٪
موقعیت هتل بر روی نقشه
در نزدیکی این هتل

فاصله تا خیابان ولی عصر : ۶ کیلومتر

۱۲ دقیقه با خودرو

فاصله تا خیابان طالقانی : ۳۶ کیلومتر

۴۰ دقیقه با خودرو

فاصله تا خیابان انقلاب : ۱۳ کیلومتر

۲۴ دقیقه با خودرو

فاصله تا فرودگاه مهرآباد : ۲۰ کیلومتر

۲۶ دقیقه با خودرو

فاصله تا ایستگاه راه آهن : ۱۹ کیلومتر

۲۶ دقیقه با خودرو

فاصله تا میدان آزادی : ۱۶ کیلومتر

۲۲ دقیقه با خودرو
مشخصات هتل

تــعداد اتــاق ها : ۴۷۵ اتاق

تــعداد طبقــات : ۲۶ طبقه

امکانات ویژه

اینترنت پرسرعت در

اتاقلابیطبقات

پارکینگ خودرو

رایگانمسقفرو باز

دارای پنج طبقه پارکینگ میباشد.

قوانین هتل

ساعت تحویل اتاق

از ساعت ۱۴:۰۰ بعدازظهر

ساعت تخلیه اتاق

تا ساعت ۱۲:۰۰ ظهر

قوانین کنسلی

قوانین کنسلی این هتل مطابق بخشنامه اتحادیه هتلداران استان تهران لحاظ میگردد.

قانون خردسال

هزینه اقامت کودکان تا سن ۲ سال رایگان و بازه سنی ۲ تا ۶ سال در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه نیم بهاء محاسبه میگردد.

اطلاعات مهم دیگر

پذیرش صیغه نامه فقط با ارئه مدارک شناسایی معتبر طرفین و نامه با مهر برجسته امکان پذیر میباشد. ارائه اصل سند شناسایی مطابق با مشخصات میهمان (شناسنامه/کارت ملی/پاسپورت) الزامی میباشد. پذیرش خانم تنها فقط با ارائه مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر است. رعایت کلیه شئونات اسلامی در هتل الزامی میباشد. ورود حیوانات به هتل ممنوع میباشد.

۳۷٪ تخفیف

هتل آزادی

تهران، بزرگراه چمران، تقاطع یادگار امام

سامانه جامعه خدمات سفر ایران در شبکه های اجتماعی :

سامانه جامع خدمات سفر ایران (سفرینو) سعی دارد بزرگترین بانک اطلاعات سفر را از جای جای ایران و جهان جمع اوری نمایید و از یک درگاه به شما همراهان عزیز عرضه دارد .

آدرس دفتر :

مشهد - خیابان آبکوه - نبش آبکوه ۲۳ - پلاک ۵۵ (ساختمان کیانا) - طبقه سوم - واحد ۹

تلفن مرکزی :

۳۷۲۶۴۸۴۴ (۰۵۱)

عضویت در خبرنامه

در خبرنامه سفرینو عضو شوید و از تخفیف ها و جوایز به صورت لحظه ای در ایمیل خود باخبر شوید!

اپلیکیشن سفرینو

دسترسی سریع

صفحه اصلی ویژه نوروز ۹۵ بلیط هواپیما هتل های ایران تور مسافرتی درباره ما تماس با ما پیگیری رزرو

سامانه پیامک

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها عدد ۳ را به شماره زیر پیامک کنید.

۳۰۰۰۱۲۳۴۵۶

رزرو آنلاین بدون انتظار

سفرینو بدون انتظار و آنلاین به شما خدمات میدهد .

کارمزد کنسلی صفر

با خیال اسوده رزرو کنید سفرینو هیچگونه کارمزدی ندارد .

پشتیبانی ۲۴ ساعته

بیست چهار ساعت هفت روز هفته سفرینو پاسخگوی شماست .

امنیت و اطمینان

مجوز ها و قرارداد های ما خرید امن و مطمن را برای شما نوید می دهد.

تمامی خدمات این وب سایت دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است

ش
ی
د
س
چ
پ
ج
ش
ی
د
س
چ
پ
ج
از تاریخ :
بمدت :
رزرو اتاق